Запаси пального Укрзалізниці зросли до 15 діб

Запаси пального Укрзалізниці зросли до 15 діб

Завдяки вчасно укладеним контрактам та злагодженій роботі команди Укрзалізниці перевізник нарощує запаси дизпального. Вже розпочато відвантаження за другим із п’яти раніше підписаних з контрагентом контрактів. Наразі запас дизпального складає 15 діб, що забезпечує перевезення вантажів та пасажирів.

Як зазначив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун в ході прес-конференції, керівництву компанії вдалося оптимізувати закупівлі товарів та у 2016 році зекономили щонайменше 500 млн грн. «У результаті нашої роботи закупівельна ціна на пальне опустилася нижче ринкової. Ми повинні купувати ще дешевше як найбільший споживач пального, але є обмеження за Законом «Про публічні закупівлі». Ми не можемо самостійно шукати того постачальника, що запропонує найвигіднішу ціну, а зобов’язані обирати лише серед  учасників тендеру у системі ProZorro. Ми виконали великий обсяг роботи, щоб збільшити кількість постачальників, бо раніше цей ринок був монополізований, існувало два-три постачальника, які не допускали інших до поставок. Забезпечили надійне постачання пального, збільшили його запаси», – повідомив очільник галузі.

Він зазначив, що кілька років тому в Укрзалізниці існував резерв – 120 тисяч тонн пального. Це давало можливість компанії мати гарантії стабільної роботи на тривалий період.  «Ми теж прагнемо сформувати великий резерв дизпального. Проте стикаємося із масовим саботажем і крадіжками. Тим не менш, навіть у таких умовах Укрзалізниця не була на межі зупинки, а стабільно працювала», – заявив Войцех Балчун.

 

Він розповів, що з п’яти укладених договорів на поставку дизпального один вже виконаний, а за рештою постачання забезпечить два місяці стабільної роботи. Вже 6 лютого відбудуться нові аукціони на закупівлю пального загальним об’ємом 125 тисяч тонн – цього вистачить більш ніж на 125 днів безперебійної роботи галузі.

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Запаси пального Укрзалізниці зросли до 15 діб