Запас дизпального Укрзалізниці збільшено до 11 діб

Запас дизпального Укрзалізниці збільшено до 11 діб

ПАТ «Укрзалізниця» отримає від постачальника дизпальне за вартістю, нижчою ніж розрахунковий рівень оптових цін ДП «Держзовнішінформ». Так, найближчим часом розпочнеться відвантаження дизпального за ціною 22 663 грн/т. Вартість дизпального, за даними ДП «Держзовнішінформ» станом на 31 січня, враховуючи розрахунковий рівень оптових цін на умовах постачання FCA, з урахуванням ПДВ та відтермінуванням платежу 5 банківських днів з моменту постачання 23 040 – 23 270 грн/т. Відвантаження нафтопродукту здійснюватиметься в рамках другого з п’яти раніше підписаних контрактів.  

Завдяки злагодженій та ефективній роботі закупівельної філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» наразі галузь має запас пального на 11 діб для стабільних перевезень пасажирів та вантажів. Окрім цього, за словами начальника філії «Центр забезпечення виробництва» Віталія Цвігуна, вже найближчим часом запаси дизпального будуть збільшені. «Наразі маємо 4 укладені договори з нафтотрейдером, зазначеного в них об’єму постачання вистачить майже на два місяці роботи. Також 6 лютого на ProZorro відбудуться 3 аукціони щодо закупівлі дизпального загальним об’ємом 125 тисяч тонн», зазначив він.

Укрзалізниця постійно моніторить цінову ситуацію на ринку нафтопродуктів та при закупівлі товарів враховує  дані офіційного джерела – ДП «Держзовнішінформ». За наявності кількох діючих договорів з нафтотрейдером ПАТ «Укрзалізниця» працює за тим, у якому нижча ціна. У рамках контрактів може відбуватися зміна вартості продукції на момент безпосереднього постачання – зменшення ціни або збільшення, залежно від тенденцій на ринку. У разі збільшення цін на дизпальне, за ініціативи контрагента може відбуватися коригування умов договорів, що не суперечить ч.4 п.2 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі».

Довідково: ПАТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі товарів та послуг шляхом проведення тендерів в електронній системі ProZorro. Вся інформація, починаючи з тендерної документації, змін, що можуть вноситися до неї, документів учасників, наявних скарг, аукціонів, укладених договорів тощо відображається в оперативному режимі і доступна кожному користувачу мережі Інтернет. 

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Запас дизпального Укрзалізниці збільшено до 11 діб