ПАТ «Укрзалізниця» поповнить запаси пального на 70 днів

ПАТ «Укрзалізниця» поповнить запаси пального на 70 днів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує поповнювати запаси дизельного пального. Вже найближчим часом філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» має намір укласти договори на поставку 60 тисяч тонн пального. Про це під час міжнародного форуму Petroleum Ukraine 2016 повідомив заступник начальника філії Сергій Іванча.

За його словами, 15 листопада відбулося розкриття пропозицій учасників двох тендерів, кожний з яких передбачає закупівлю 10 тисяч тонн пального. Протягом наступних двох днів, 16 і 17 листопада, відбудеться розкриття пропозицій учасників ще двох тендерів, обсяг закупівлі кожного з яких становить 20 тисяч тонн. «Укрзалізниця має намір укласти договори на закупівлю 60 тисяч тонн дизпалива. Цього обсягу вистачить на понад 70 днів стабільної роботи залізничної галузі. Пальне буде використане для пасажирських та вантажних перевезень в поточному році, а частина направлена на формування стратегічного запасу», - зазначив він.

Тендери відбуваються за новими правилами. Укрзалізниця значно спростила вимоги до учасників. Компанії достатньо надати цінову пропозицію, а також гарантію, що документи, які підтверджують відповідність пального технічним вимогам будуть надані при поставці товару у разі перемоги. Ця новація вже позитивно вплинула на збільшення кількості учасників: в одному тендері подано шість пропозицій, в іншому – вісім.

Крім того, зараз в системі ProZorro вже оголошені тендери на закупівлю дизпалива для потреб залізниці на перший квартал 2017 року.

Філія «Центр забезпечення виробництва» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» - відокремлений підрозділ, що здійснює делеговані йому функції від імені та в інтересах ПАТ «Укрзалізниця». Метою діяльності філії є забезпечення потреб Укрзалізниці матеріально-технічними ресурсами, надання послуг, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту України.

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР ПАТ «Укрзалізниця» поповнить запаси пального на 70 днів