Укрзалізниця відстоює своє законне право на закупівлі дизельного палива за найбільш вигідною ціною

Укрзалізниця відстоює своє законне право на закупівлі дизельного палива за найбільш вигідною ціною

Укрзалізниця відповідно до чинного законодавства наполягає на своєму праві, як стратегічної транспортної галузі, що є значущою складовою економіки України, проводити закупівлі матеріально-технічних цінностей за прозорими, ринковими цінами. В першу чергу це стосується дизельного палива, оскільки Укрзалізниця є одним з його найбільших оптових споживачів в країні. Зокрема, в минулому, 2015 році, на закупівлю дизпалива було витрачено 5,9 млрд грн.

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», яка здійснює закупівлю дизельного палива для потреб залізничної галузі, при визначенні постачальників керується виключно нормами Закону «Про здійснення державних закупівель» та Закону «Про публічні закупівлі», де зазначенні такі принципи:

  • добросовісна конкуренція серед учасників;
  • максимальна економія та ефективність;
  • відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
  • недискримінація учасників;
  • об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
  • запобігання корупційним діям і зловживанням.

Укрзалізниця виступає та підтримує конкурентну боротьбу між учасниками торгів, що може бути виражена у вигідній ціновій пропозицій закупівлі; за залучення широкого кола нафтотрейдерів до торгів, а також можливості укладати договори з кількома нафтотрейдерами для мінімізації ризиків, які можуть виникати при наявності лише одного контрагента.

Укрзалізниця не воює з нафтотрейдерами, як могли зазначити засоби масової інформації, проте рішуче відстоює своє право купувати дизельне паливо у постачальників за ринковою ціною. Як вже було зазначено це обумовлено нормами законодавства, а також фінансовою політикою державної компанії, направленою на оптимізацію витрат.

5 серпня філія «Центр забезпечення виробництва» оголосила про проведення електронних торгів в системі ProZorro на закупівлю 8 000 т та 10 986 т дизпалива.  Очікується, що до їх проведення долучиться максимальна кількість учасників, а можливість зниження вартості пропозицій під час торгів дозволить отримати найбільш вигідну ціну закупівлі.

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Укрзалізниця відстоює своє законне право на закупівлі дизельного палива за найбільш вигідною ціною