Укрзалізниця закупить деревини на 23,3 млн грн у ТОВ «Медраф»

Укрзалізниця закупить деревини на 23,3 млн грн у ТОВ «Медраф»

Філія «Центр забезпечення виробництва»ПАТ «Укрзалізниця» закупить деревини (хвойні та дубові дошки) загальною вартістю 23,3 млн грн та обсягом 9,75 тис. м3 у ТОВ «Медраф». Постачальника визначили в ході конкурсних торгів, які АМКУ розблокував лише через півтора місяця.

Договір про закупівлю частини продукції на суму 4,3 млн грн. був укладений 1 липня 2016 року. Процедура закупівлі іншої частини майже на 19 млн грн була заблокована через скаргу до Антимонопольного комітету України від ТОВ «Кремінь капітал» 13 червня. Очікувати розгляду скарги в АМКУ довелося аж до 25 липня 2016 року.

Таким чином, тільки через півтора місяці АМКУ прийняв рішення по даній справі, яким відхилив скаргу ТОВ «Кремінь капітал» та дозволив філії «ЦЗВ» завершити процедуру торгів - укласти договір (ЦЗВ-02-045-6-01 від 02.08.2016) з компанією-переможцем. Рішення на користь філії підтвердило законність та об’єктивність проведеної процедури. Наразі вже відвантажено 15,8 м3 дошки дубової на 95 тис. грн.

Філія занепокоєна тим, що систематичне блокування учасниками торгів процесу закупівель через подання скарг до АМКУ та тривалий їх розгляд негативно впливають на діяльність залізничної галузі. У середньому це відтерміновує початок поставки товарів майже на місяць і більше. Філія «ЦЗВ» неодноразово зверталася до АМКУ з проханням зменшити терміни розгляду справ по низці товарів, які є вкрай важливими для залізничних перевезень. Зокрема, деревина гостро необхідна для виконання робіт, основним замовником яких є Міністерство оборони України.

Особливо філія «ЦЗВ» просить АМКУ зменшити терміни розгляду скарг по продукції, необхідній для забезпечення обороноздатності країни та регулярних пасажирських і вантажних перевезень. «Вважаємо за доцільне справи, які стосуються діяльності Укрзалізниці, розглядати не довше 5 робочих днів, оскільки залізничні перевезення стратегічно важливі для економіки України», - підкреслив в.о. начальника філії «ЦЗВ» Сергій Іванча.   

 

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Укрзалізниця закупить деревини на 23,3 млн грн у ТОВ «Медраф»