«Укрзалізниця» підписала договір з нафтотрейдером на постачання дизпалива

«Укрзалізниця» підписала договір з нафтотрейдером на постачання дизпалива

18 березня 2016 року філія «Центр забезпечення виробництва» («ЦЗВ») ПАТ «Українська залізниця» («Укрзалізниця») підписала договір на постачання дизельного палива з нафтотрейдером - компанією «ВОГ АЕРО ДЖЕТ». Наразі існуюча кілька тижнів загроза зупинки залізниці через блокування тендеру по дизпаливу повністю знята, відвантаження палива відбувається згідно існуючих потреб.

«Можемо констатувати, що ситуація стабільна, «Укрзалізниця» отримала постачальника палива. Антимонопольний комітет оперативно розглянув скарги компаній, які мали питання до процедури проведення тендеру, та відмовив у їх задоволенні. Це підтверджує, що тендер на постачання дизпалива, був проведений абсолютно прозоро, в рамках закону та з забезпеченням рівних умов для всіх його учасників. Підкреслю, що неконкурентні дії не допоможуть виграти тендер, тільки найвища якість та вигідна ціна», - зазначив начальник філії «ЦЗВ» Данил Мізін.    

Відповідно до укладеного договору ТОВ «ВОГ АЕРО ДЖЕТ» зобов’язане поставити для потреб української залізниці 100 тис. тонн дизельного палива.

 «Найближчим часом філія проведе ще кілька тендерів на визначення постачальників дизельного палива. До цього часу буде затверджена формула розрахунку ціни з прив’язкою до Platts. Цей надзвичайно важливий і прогресивний крок гарантує закупівлю залізницею палива тільки по найнижчій ціні та впевненість у регулярному постачанні нафтопродуктів», - сказав начальник філії «ЦЗВ».

Нагадаємо, 19 лютого 2016 року філія провела процедуру розкриття конкурсних пропозицій на закупівлю дизельного палива для ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік. Заявки надійшли від семи компаній. Найбільш економічно вигідною з них виявилася пропозиція ТОВ «ВОГ АЕРО ДЖЕТ». Процес підписання договору був відтермінований через подання до Антимонопольного комітету України скарг двома іншими учасниками тендеру, що створило надзвичайно небезпечну ситуацію, поставивши під загрозу зупинку всієї залізничної галузі. АМКУ виніс рішення на користь філії та відмовив у задоволенні зазначених скарг, таким чином, хід тендерної процедури був розблокований. 

 

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР «Укрзалізниця» підписала договір з нафтотрейдером на постачання дизпалива