Ситуація з забезпеченням дизельним пальним під контролем, - Войцех Балчун

Ситуація з забезпеченням дизельним пальним під контролем, - Войцех Балчун

Запас дизельного пального в регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» станом на 12 січня 2017 року складає понад 7 тис. тонн. Його вистачить у середньому на 9 діб стабільної роботи, без перебоїв руху пасажирських та вантажних поїздів.

«Ситуація з забезпеченням галузі дизельним пальним знаходиться під контролем. Наразі вже оголошено 9 тендерів на закупівлю дизпалива, по 5 вже підписані контракти. Закуповуємо дизпальне за ціною нижче ринкової. Працюємо над формуванням значних запасів для резерву», – зазначив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.  

Упродовж цієї доби постачальник пального вже відвантажив для потреб залізниці майже 4 тис. тонн дизпального та планує відвантажити ще 1 тис. тонн. З них 762 тонни вже направлені на регіональну філію «Донецька залізниця», ще 240 тонн надійдуть найближчим часом. Наразі зазначена регіональна філія забезпечена пальним для стабільної роботи на наступні 9 діб. Пальне поставлено на станції Красний Лиман, Красноармійськ та Волноваха. Для зниження ризиків, пов’язаних зі складними погодними умовами, дизель для потреб філії «Донецька залізниця» направляється з трьох різних станцій, на які нафтотрейдер відвантажує товар. Відтак, з Новоград-Волинського вже відвантажено майже 467 тонн, з Коростеня – 295 тонн, з Берегового буде відвантажено 240 тонн. Таким чином, дизпальне доставляється в найкоротші терміни.

Зараз запас дизельного пального в регіональних філіях «Південно-Західна залізниця» та «Одеська залізниця» – 10 діб, «Придніпровська залізниця» – 9 діб, «Південна залізниця» – 8 діб та «Львівська залізниця» – 7 діб.

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Ситуація з забезпеченням дизельним пальним під контролем, - Войцех Балчун