Укрзалізниця посилює контроль за якістю олив та мастильних матеріалів

Укрзалізниця посилює контроль за якістю олив та мастильних матеріалів

ПАТ «Укрзалізниця» посилює контроль допуску до застосування олив і мастильних матеріалів на тяговому рухомому складі, машинах та механізмах. Це дасть можливість уникнути випадків, коли закуплені оливи при використанні на залізничному транспорті завдавали шкоди механізмам, машинам та агрегатам і ставили під загрозу безпеку руху, хоча за своїм хімічним складом на початку експлуатації вони відповідали нормативним вимогам.

У ПАТ «Укрзалізниця» вже почали працювати над розробкою порядку допуску до застосування олив і мастильних матеріалів. Зокрема, буде передбачена відповідальність постачальника перед третіми особами за завдані збитки від постачання неякісної продукції. Відповідальність постачальників прописуватиметься в документації конкурсних торгів на постачання нафтопродуктів та проектах договорів філії «Центр забезпечення виробництва».

Аналіз хімічного складу олив та мастильних матеріалів  буде проводитися тільки в лабораторіях, акредитованих Центральним атестаційним управлінням ПАТ «Укрзалізниця». 

Вхід для постачальників

ПРЕС-ЦЕНТР. НОВИНИ

Контакти

Філія "Центр забезпечення івиробництва" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

  • Адреса: м.Київ - 03049, Україна
  • Повітрофлотський проспект, 11/15
  • Тел: +38 (044) 465-08-90
  • Факс: +38 (044) 245-47-09

Ви тут: ПРО КОМПАНІЮ ПРЕС-ЦЕНТР Укрзалізниця посилює контроль за якістю олив та мастильних матеріалів